چهارشنبه 15 تیر 1401

وایرلس هوشمند

                   

گوشی هوشمند یکی از ابزارهای مهم و در دسترس همه ی اقشار جامعه است ؛ چرا که هم وقت وهم هزینه ها را بسیار کم و قابلیت دسترسی به خیلی از اطلاعات را در اختیار هر فرد قرار داده است .

وایرلس یکی از امکانات پرکاربرد گوشی های هوشمند به شمار می آید که عموما جهت اتصال به اینترنت مورد استفاده قرار می گیرد ، اما ما در فناوری اطلاعات و ارتباطات تانیان می کوشیم تا با استفاده از این امکان فوق العاده مزایایی فرا تر از یک اینترنت را برای مشتریان ایجاد کنیم و آن را به یک ابزار کارآمد تبدیل کنیم .

شاید تا به حال در فروشگاه ، رستوران ، کافه و ... به این فکر افتاده باشید که اینترنت را در اختیار مشتریانتان بگذارید ، اما عدم مدیریت روی مصرف اینترنت و ... به یکی از مشکلات و دغدغه های این اقشار تبدیل شده است ؛ یا اینکه حتما پیش آمده که مشتری در مجموعه کسب و کار شما به دلیل نا آشنایی به محیط دچار سردرگمی شده یا اینکه به دلیل شلوغی و صف موجب نارضایتی مشتری شده یا اینکه مشتریان در محیط کسب و کار شما حوصلشون سر میره !! ما برای همه این مشکلات راهکار فوق العاده ای داریم

وایرلس هوشمند تانیان

وایرلس هوشمند تانیان برای مشاغل مختلفی از جمله مواد غذایی ، رستوران ، فست فود ، کافه بستنی و آبمیوه فروشی ، مراکز تجاری و تفریحی ، مراکز درمانی و بهداشتی ، بیمارستان ها ، هایپر مارکت ، سوپر مارکت ، پوشاک ، پارک ، شهربازی ، سینما ، آرایشگاه زنانه ، آرایشگاه مردانه ، فروشگاه لوازم آرایشی و .... کاربرد دارد .

 

یکی از مشکلات همیشگی رستوران دارها ، تهیه منو غذا و سفارش گیری بوده است چراکه بخاطر کمبود وقت و ازدیاد جمعیت معمولا اینکار با زمان زیادی همراه بوده است ، و بسیاری از مشتریان ازاین بابت بسیار گلایه داشته اند و همین موجب کم شدن مشتری یا ناراضی بودن مشتری میشود.

ولی حال چگونه میشود این مشکل را حل کرد؟

آیا بازهم باید از وسایلی مثل کاغذ برای این کار استفاده کنیم یا دنیای دیجیتال دراین مشکل هم راه حلی پیشنهاد میکند ؟

 

مجموعه تانیان با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا توانسته است این مشکل را حل کند ؛ ما به دوستان عزیزی که معمولا با مشتری سر و کار دارند وایرلس هوشمند را پیشنهاد میکنیم ، با استفاده از این وایرلس شما میتواند با کمترین زمان سفارش مشتری را بپذیرید و از تلف شدن وقت جلوگیری کنید حتی شما با این وایرلس تبلیغاتی میتوانید از مشتری درباره نوع غذا یا خدمات نظرسنجی کنید و به بهتر شدن وضع کسب و کار خود کمک کنید این وایرلس تبلیغاتی منوی شما و سامانه ی سفارش گیری آنلاین است وعلاوه بر همه ی این امکانات شما میتوانید تخفیفات ویژه یا سفارش های ویژه ی خودتونو تبلیغ کنید و به راحتی مشتریانتان را از همه ی اخبار آگاه کنید

 

 

امکانات

  • امکان اشتراک گذاری محتوی دیجیتال بدون محدودیت
  • سرعت بالای انتقال اطلاعات
  • امکان نظر سنجی از مشتریان
  • سهولت استفاده برای مشتری
  • ایجاد فرم ثبت نام وتشکیل بانک اطلاعات
  • تشکیل بانک رسانه(فیلم ،عکس،صوت،متن)
  • اشتراک اینترنت(مدیریت حجم وسرعت اینترنت)
  • بازی انلاین

 

 

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید